Firma  "URBANIAK-MEBLE" istnieje na rynku od 1982 roku i obecnie funkcjonuje jako firma rodzinna. Siedzibą firmy są Śliwice, leżące w samym sercu Borów Tucholskich. Zakład produkcyjny znajduje się 2 km od Śliwic - w miejscowości Śliwiczki. Nasze sklepy firmowe znajdują się w Tucholi, Czersku oraz Świeciu nad Wisłą.


Zasadniczym przedmiotem działania firmy "URBANIAK" jest produkcja wysokiej jakości mebli tapicerowanych i materaców. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Ciągle poszerzające się grono naszych odbiorców świadczy o pełnej satysfakcji i zadowoleniu klientów.

Obecnie zaopatrujemy wiele sklepów meblowych na terenie całego kraju. Nasze meble są jak nasi klienci- indywidualne. Oferujemy szeroką gamę wysokiej jakości pokryć o zróżnicowanych wzorach i kolorystyce. Dysponujemy własnym transportem, co daje nam możliwość dotarcia do każdego klienta. 

Wierzymy, iż współpraca z naszą firmą przyniesie satysfakcję i zadowolenie użytkownikom naszych mebli, które będą służyć Państwu przez wiele lat.

 Copyright © 2015 Urbaniak Meble. Wszelkie prawa zastrzeżone.